REALIZACE INTERIÉRU

Bytový architekt Vás zbaví starostí s realizací

Po předání designového návrhu sestavíme realizační tým odborníků a dodavatelů. Vyřizujeme objednávky, sestavujeme časový harmonogram prací, jsme autorským dozorem nad celou realizací návrhu. Hlídáme každý detail.
Zajistíme služby prověřených řemeslníků: malíře, tapetáře, sklenáře, truhláře, instalatéry, elektrikáře, švadleny, montéry aj.

„Váš interiér odevzdáváme ve finální podobě.“

Kompletní řešení a realizace interiérů na klíč

  • Ateliér Ikona Design spolupracuje s renomovanou stavební společností. Obklopujeme se dodavateli, kteří dodržují termíny. Osvědčení řemeslníci ve spolupráci s bytovým architektem pro Vás vytvoří interiér na klíč a zbavíme Vás starostí.
  • Veškerá komunikace s dodavateli, řemeslníky, návštěvy showroomů, objednávky zboží, hlídání termínů dodání a další jsou pod naším dohledem.
  • Odsouhlasený návrh interiéru je zrealizován do posledního detailu.
  • Během vytváření návrhu interiéru si vybudujeme s klientem pevné vztahy a důvěru. Klienti pak často a s chutí odjíždí na dovolené, opouští své nemovitosti a vrací se již do hotového. Není pro nás nic hezčího,než vidět je nadšené a spokojené.
Přejete si využít našich služeb? Prohlédněte si poradnu Ikona Design. Otázky, na které zde nenaleznete odpověď vám rádi zodpovíme písemně či při osobním setkání. Neváhejte nás kontaktovat.