FENG SHUI - návrhy interiéru

Starobylé čínské učení a kroky vedoucí ke štěstí

Díky uplatnění metod feng shui uvidíte svůj domov v jiném světle. Jak vaše domácí prostředí působí na vaše vztahy, zdraví a finanční situaci.
Čínští císaři tajili moudrost, jakým způsobem je prostředí ovlivňováno dobrou či špatnou energií. Tisíce let staré učení Feng /vítr/ Shui /voda/ se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru. Všudypřítomná energie čchi proudí všude kolem nás. Už jste určitě zažili, že jste na některém místě cítili klid aniž byste tušili proč. Využití zákonitosti Feng Shui v interiéru patří k současným a žádaným trendům. Víme, jak dosáhnout toho, aby feng shui pracovalo ve váš prospěch.

Přejete si návrh interiéru i s principy Feng Shui?

  • Rádi pro Vás do návrhu interiéru zapracujeme principy proudění pozitivní energie čchi (proto jsme se vzdělávali)
  • Odhalíme a upozorníme Vás na konkrétní problémy v interiéru ( např.odstraníme nespavost, nesoustředěnost)
  • Doporučíme Vám harmonické uspořádání nábytku( pro blahobyt a štěstí)
  • Zvolíme pro Vaší rodinu vhodné barvy pro různé pokoje jako je ložnice, jídelnu, dětský pokoj, vstupní chodbu (tam to má největší smysl)
  • Odhalíme chyby, které Vás v interiéru nevědomě obklopují a ruší proudění zdravé energie

    „Mezi klienty velice roste zájem po úpravách interiérů podle Feng Shui. Vytváříme šťastnou duši domova "

Nejraději se specializujeme na dětské pokoje, ložnice a vstupní chodby, především tam vidíme smysl tohoto učení! Těm, kteří se zajímají o účinky Feng Shui v podnikání, navrhneme kancelář, restauraci, hotel nebo i jiné komerční prostory. Poradenství může probíhat i jako ústní konzultace v místě bydliště či firmy.

Přejete si zharmonizovat interiér podle Feng Shui? Kontaktujte nás na čísle +420 602 467 864 nebo odešlete nezávaznou poptávku.