REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ


Moc děkujeme paní Velčeva za její profesionální a laskavý přístup v návrhu interiéru našeho obývacího pokoje, jídleny
a ložnice s koutkem pro miminko. Paní Velčeva vyslechla naše přání, vše si zaměřila a výsledkem je perfektně sladěný interiér s venkovní podobou domu , který je přívětivý, originální a takový, kam se budeme velice rádi vracet. Přístupu a práce paní Velčeva si velice ceníme, interiér je fantastický, sami bychom to takto nevymysleli.

Manželé Klápště, Praha


Spolupráci s designerkou Alenou Velčeva, majitelkou atelieru Ikona Design, jsem začal na podzim 2016. Zadání z mé strany bylo na první pohled jednoduché: „Připravte mi designový návrh zařízení bytu 3 + kk v rezidenční čtvrti Dock na Libeňském ostrově. Využijte prosím prostor bytu, který je propojen přes velká okna s okolím, především vodní hladinou.“ Paní Alena se úkolu zhostila na výbornou, což bylo patrné z grafického návrhu. Zpracovaný grafický návrh mi byl předložen ve dvou variantách a vznikl na základě naší vzájemné konzultace. Předmětem návrhu byl nábytek, osvětlení, koberce a bytové doplňky, barevná harmonie celku, kuchyňská linka. Návrh představoval velice citlivě do prostoru bytu zasazené moderní prvky nábytku, zařízení a hlavně je barevně sladěný, zajišťující propojení interiéru s externím prostředím zeleně a vodní plochy.

Vypracováním grafického návrhu naše spolupráce neskončila. Domluvili jsme se, že paní Alena zrealizuje celý interiér bytu na klíč. Jsem velice pracovně vytížen a časový prostor na realizaci návrhu interiéru jsem neměl. Rovněž pro mne bylo velkou pomocí, že jsem nemusel vybírat dodavatele jednotlivých prvků interiéru a vše zajistila paní Alena. Vždy mi dodavatele představila, vyžádala si můj souhlas s jeho zapojením do projektu a dohlédla na kvalitu a časové plnění dodávky. V portfoliu dodavatelů má paní Alena skutečně spolehlivé firmy a prodejce nábytku. Celá realizace zařízení bytu probíhala pod její a mou kontrolou a byla postavena na vysoké důvěře v paní Alenu. Patřímmezi náročné klienty a paní Alena mé očekávání bezezbytku naplnila. Výsledek si můžete ověřit na fotografiích.

Ivan F., rezidence Dock


Paní Velčevu jsem kontaktovala poté, co mě velmi zaujala její internetová stránka. Intuice mě vedla správným směrem. Byla to trefa do černého. Již po telefonu byla velmi milá. Paní Velčevu jsem poprosila o návrh nábytku do studentského pokoje. Jednalo se o postel, skříň a komodu. Osobní schůzku jsme si dohodli ve velmi brzkém termínu. Paní Velčeva se plně přizpůsobila našim časovým možnostem. Byla ochotna přijít i v pátek ve večerních hodinách. Stačilo nám jedno osobní setkání, na základě kterého paní Velčeva přesně vycítila a zjistila, jaký typ nábytku si do malého synova pokojíku představujeme. Přestože byla pracovně velmi vytížená, plně se naší malé objednávce věnovala. Své originální a kreativní návrhy nám poslala v rekordním čase, za velmi příznivou cenu. Co si velmi vážím, vzhledem k tomu, že paní Velčeva má za sebou návrhy velkých, reprezentačních interiérů.

Na základě jejích návrhů jsme nechali nábytek u již ověřeného truhláře vyrobit. Pan truhlář velmi ocenil, že nákresy byli precizní a detailně rozpracované. Nemusela jsem mu poskytovat další technické informace. Pan truhlář se několikrát zmínil, že výroba tohoto nábytku byla pro něj velká výzva, a ve své dílně, měl několik návštěv, které obdivovali originalitu designu. Nábytek je překrásný, jsme velmi spokojeni s jeho designem i realizací.

Pokud potřebuje poradit s interiérovým designem a hledáte spolehlivost, profesionalitu a velmi milé vystupování určitě kontaktujte paní Velčevu.

Iveta Dobrovičová, Praha 5


It is rare for me to uncover something on the web thats as entertaining and intriguing as what you have got here. Your page is sweet, your graphics are great, and whats much more, you use source that are relevant to what youre saying. That you are undoubtedly one in a million, well done!
D. Smith


Moc děkujeme paní Velčeva za její profesionální a laskavý přístup v návrhu interiéru našeho obývací pokoje, jídelny a ložnice. Paní Velčeva vyslechla naše přání, vše si zaměřila a výsledkem je perfektně sladěný interiér s venkovní podobou domu, který je přívětivý, originální a takový, kam se budeme velice rádi vracet. Přístupu a práce paní Velčeva si velice ceníme, interiér je fantastický, sami bychom to takto nevymysleli.
Manželé Klápště, Praha


Paní architektka Velčeva navrhovala celkovou rekonstrukci mého bytu a já jsem s výsledkem velmi spokojen. Má totiž velký cit pro detail, odbornou erudici, ale nejvíce si na její práci cením snahy pochopit a realizovat mojí představu o nové podobě bytu.

Ing. Pavel Hrubý, Praha


Musíme velmi poděkovat za přeměnu obývacího pokoje a ložnice. Paní Alena Velčeva vyslechla naše přání a dokázala vytvořit interiér přesně podle našich představ. Přestože změny byly velké, v novém interiéru se od začátku cítíme báječně a přirozeně. Všechno v obýváku je krásné, vybrané závěsy jsou jako třešnička na dortu. Dokud nevisely, bylo to tu skvělé, ale se závěsy to teprve dostalo ten úžasný nádech. Ještě jednou moc děkujeme celému týmu a přejeme mnoho spokojených zákazníků.
manželé Melezínkovi, Městec Králové


Náš projekt byl investicí na celý život. Nebyli jsme kvalifikovaní, abychom své nápady uvedli do praxe. S designérou Alenou Velčeva a jejím týmem s jejich odbornými znalostmi, jsme získali nejlepší výsledek za naše peníze.
manželé Fričovi, Praha


S Alenou Velčeva jsme spolupracovali při realizaci interiéru pokoje pro hosty. Zakázka nebyla rozsáhlá, ale vyžadovala velikou invenci i organizační schopnosti. Výsledkem je nádherná proměna původního "bunkru" do velmi přívětivého "budoáru". Spolupráci s paní Velčeva mohu vřele doporučit.
Blanka ŠtarmanováPaní Velčeva má vybraný vkus a cit pro krásné věci. Dokáže vhodně kombinovat historické kusy s modernímy trendy tak, aby interiér měl opravdovou duši. Zároveň vychází z tradičního čínského učení Feng-šuej, aby vše bylo v harmonii. Oceňuji také velmi příjemnou spolupráci a vstřícný proklientský přístup.
Soňa Flieglová


Koupila jsem si vysněný byt v loftovém stylu. Tomuto prostoru bylo nutné dodat teplo. Můj požadavek byl extravagantní styl.
Designérka paní Velčeva přišla byt shlédnout a zaměřit. Vyslechla všechny mé požadavky. Přála jsem si zachovat určité kusy nábytku. Designerka vše skvěle zkombinovala.
Tereza Průchová


S potěšením píši tuto referenci. Od ateliéru Ikona design jsme si nechali navrhnout i zrealizovat dětský pokoj v RD. Jsme přímo nadšeni. Vyzdvihuji především smysl pro detail paní Velčeva, která je fantastická. Pokud jde o realizaci, vše za nás zařídila vč. komunikace s dodavateli. Skvělá práce! Již nyní se těšíme až dokončíme půdní vestavbu, interiér svěříme celý do rukou tohoto ateliéru. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
M. Königsmarková


Návrh slunného pokoje ve francouzském stylu vystihla paní Alena Velčeva s naprostou dokonalostí a jemnocitem. Velice oceňuji její smysl pro detail, který tvoří jednotný a hramonický celek. Jsem přesvědčena o tom, že je ve svém oboru odbornicí s dlouholetou praxí. Za návrh velice děkuji a těším se na jeho následnou realizaci.
MgA. Jitka Jackuliak
herečka


Designérka Alena je šikovná. Naslouchala mi trpělivě, zaznamenala všechny moje požadavky a vytvořila mi ve 3D programu návrh mého bytu ve dvou verzích. Cením si, že do návrhu umístila všechna moje přání a postřehy. Nyní se těším na společnou realizaci a nákupy.
Michael Skramusky
fotograf


Chtěla bych Vám poděkovat za vaše rady pro mou ložnici podle učení Feng shui. Váš článek, který jste publikovala na internetu ve Světě ženy měl na mě zásadní vliv. Učinila jsem ve své ložnici dle vašich rad proměny a musím říci, že se mi teď spí ohromně!
Vřelé díky
Jolana Sadílková


Milá Aleno,
chtěla bych ti moc poděkovat za feng shui, které jsi udělala v mém bytě. Díky tomu, že úzce spolupracuju s Marií Diamond (mistr Feng Shui z filmu “The Secret”) tak vím, jak moc je důležité mít správně upravené prostředí, ve kterém žijeme. Říká se, že prostředí ovlivňuje z 1/3 úspěch, kterého v životě dosáhneme. Ale co víc, ovlivňuje i naše zdraví a to je pro mě nejdůležitější. Moc si vážím toho, že jsi přišla ke mě domů a uděla mi úpravy v dětském pokojíčku, tak aby dětská postýlka byla na správném místě.
Vážím si tvé práce a ze srdce ti ještě jednou děkuju,
Renata Kronowetterová, BIntFin, MTrainDev.
Managing Director


"Chtěla bych poděkovat za realizaci studentského pokoje, který jsme s Ikona design vytvořili přesně pro duši mého dospívajícího syna Tomáše.
Syn se mohl podílet na realizaci, konečná podoba pokoje je nádherná."
Petra Stárková


"Miluju nákupy s ní, ona dokáže kdekoliv vybrat to nejkrásnější. Bez jejích rad bych o tomhle kousku asi nikdy neuvažovala."
Jarka Zimová


"Baví mě Váš elegantní, zábavný a intuitivní návrh mojí garsonky. Díky!"

Iva Klusáková


"Alenu Velčeva jsem si najal pro zařízení kanceláří. Spolupráce byla velmi příjemná, inspirující a hlavně efektivní. Líbil se mi styl spolupráce, po vzájemné diskuzi jsme rychle došli k tomu správnému řešení - chtěl jsem, aby se v kancelářích zaměstnancům dobře pracovalo a aby se v nich cítili dobře i obchodní partneři a klienti. Už z návrhů vyplynulo, že Alena je nejen designér, ale i psycholog a stratég. Velkou úsporou času pro mě bylo i to, že část komunikace s řemeslníky i ostatními dodavateli si vzala osobně na starosti a dohlížela na kvalitu v průběhu celé realizace nových interiérů."

Ing. Jindřich Souček


"Mám neuvěřitelnou radost z toho, jak se u nás doma po jeho proměně cítíme my i naši přátelé. Od začátku naší spolupráce s Alenou jsem měla pocit, že jsme se naladily na stejnou vlnu. Ať už je to velký oválný stůl v jídelně nebo náš rodinný "poklad" - obraz zděděný po babičce, vše má své místo a funkci. Byt se mi moc dobře udržuje a i při běžném rodinném provozu vypadá útulně."

Michala Holíšková