Alena Velčeva

Díky mému vzdělání v oblasti interiérového designu a citu pro krásu poskytuji klientům originální návrhy interiérů. Využívám k tomu nejen vědomosti získané v uměleckých školách, ale zúročuji dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhářství. Neustále sleduji vývoj v architektuře, umění a literatuře. Stále vyhledávám a objevuji krásu.

Naslouchám klientům jaká mají přání a požadavky a vytvářím návrhy interiérů v souladu se zadáním. Domov je životně důležitým útočištěm.
Vnímám obrovskou důvěru, když mě klienti žádají, abych proměnila jejich domov v krásné místo.
Práce se stává uměním, když nábytek různých velikostí a barev poskládám dohromady v harmonii a vznikne tak něco zcela nového, jedinečného a dokonce magického.

"Od nejmenších po největší projekty, všem dávám své veškeré úsilí. Vytvářím návrhy a interiéry, ve kterých se též zrcadlí osobnost mých klientů. Nejraději pracuji ve stylu, kde propojuji staré s moderním ."

Mým úkolem je vytvořit prostor plný estetické harmonie, kde pobyt přináší radost.
Na přání klienta pracuji i s principy učení Feng shui. Kladu důraz na vysokou profesionalitu všech svých spolupracovníků, kteří se podílí na realizaci celého interiéru.
Neustálá výměna zkušeností patří k mému kazdodennímu pracovnímu dni.
Sleduji světové trendy, účastním se veletrhů, výstav, přednášek i aukcí.
Výborně se orientuji na trhu s moderním i starožitným nábytkem. Velký důraz kladu na dokonalé osvětlení, látky a barvy v interiéru.

Mým dalším profesním úkolem je pomáhat zachraňovat opuštěné a poničené památky a být tak nápomocná
v záchraně kulturního dědictví pro další generace. Prioritou je citlivé uchování originální podstaty zachran'ované památky.

„Když vidím své klienty šťastné a usměvavé, vím, že moje práce je skvěle odvedená."
Alena Velčeva
hlavní designér atelieru Ikonadesign / zakladatelka atelieru

Nyní Vás zvu, abyste nahlédli na reference od lidí, kteří si už svůj interiérový sen splnili.