Alena Velčeva

Díky mému vzdělání v oblasti interiérového designu a citu pro krásu poskytuji klientům originální návrhy interiéru. Využívám vědomosti získané v uměleckých školách, zúročuji dlouholeté zkušenosti v oblasti designu, sleduji vývoj v architektuře, umění a literatuře.

Vždy naslouchám klientům a přetvářím jejich přání nejprve na papír a následně do reality.
Vnímám důvěru, když mě klienti žádají, abych proměnila interiér v krásné místo k žití.

"Od nejmenších po největší projekty, všem dávám své veškeré úsilí. Vytvářím interiéry, ve kterých se odráží osobnost mých klientů."

Mým úkolem je vytvořit prostor plný estetické harmonie, kde pobyt přináší radost a je funkční. Na přání klienta pracuji i s principy učení Feng shui. Kladu důraz na vysokou profesionalitu všech svých spolupracovníků, kteří se podílí na vývoji a vzniku celého interiéru. Respektuji zadání a přání klienta a s pokorou rozvíjím jeho představy.

Sleduji vývoj interiérového designu, účastním se veletrhů, workshopů, výstav, přednášek a aukcí v Evropě. Dobře se orientuji na trhu s moderním nábytkem, ale i se starožitnostmi. Mým druhým profesním úkolem je pomáhat zachraňovat opuštěné a poničené zámky a být prospěšná novým majitelům zámků v jejich ušlechtilém počinu,
v záchraně kulturního dědictví pro další generace.

„Když vidím své klienty šťastné a usměvavé, vím, že moje práce je skvěle odvedená."
Alena Velčeva, hlavní designér atelieru IKONAdesign

Nyní Vás zvu, abyste nahlédli na reference od lidí, kteří si už svůj sen o báječném bydlení splnili.